Reklam
Reklam

İŞKUR'dan 3870 Personel alımı başladı! Başvuru ve şartları...

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 3870 temizlik görevlisi alımı yapılıyor.

İŞKUR'dan 3870 Personel alımı başladı! Başvuru ve şartları...
12 Eylül 2019 - 07:23 - Güncelleme: 12 Eylül 2019 - 07:26
Reklam

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 3870 temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 55 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, başvuruları temizlik görevlisi pozisyonuna online olarak da kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İşte detaylar... İşte Anne Projesi ile annelere 2020 TL destek! İşte başvuru şartları...    

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,   - En az ilköğretim mezunu olmak, - Sağlık problemi bulunmamak, - Takım çalışmasına yatkın, - Kişisel temizliğine önem veren,

İŞKUR KAYIT İŞLEMLERİ

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR KAYIT ŞARTLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN BAŞVURULAR

Söz konusu temizlik personeli ilanlarına başvuru yapacak adaylar, BURAYA tıkladıktan sonra açılan pencerede kendilerine uygun ilanların özel başvuru şartlarını görebilir ve başvuru yapabilir.

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum