Van'ın eğitimini konu alan Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, sosyal medya hesabında Van Milli Eğitim Müdürü Hasan Teke'yi örnek göstererek değerlendirmede bulundu.
Paylaşımda Karabıyık:"Van, ülke geneli eğitimde başarı sıralamasına göre; 79. Sırada ama Van Milli Eğitim Müdürü protokolde birinci sırada... 6 yıldır Van'da Milli Eğitim Müdürlüğünü yapan il müdürü, şehrin ortasındaki okulun temelinden duvarına kadar çürüdüğünü görmüyor mu? Çocuklarımız bu çürük çatı altında ne kadar güvenli?"dedi.
Van Gazetesi - Özel Haber
Paylaşımda Karabıyık:"Van, ülke geneli eğitimde başarı sıralamasına göre; 79. Sırada ama Van Milli Eğitim Müdürü protokolde birinci sırada... 6 yıldır Van'da Milli Eğitim Müdürlüğünü yapan il müdürü, şehrin ortasındaki okulun temelinden duvarına kadar çürüdüğünü görmüyor mu? Çocuklarımız bu çürük çatı altında ne kadar güvenli?"dedi.
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2022/07/62dbe4a0a2a47.jpg)
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)