Koltuk Takımlarının yeni trendleri çıktı

Van’da pandemi sonrası mobilya ürünlerinde tasarımlar peşpeşe verdi

Koltuk Takımlarının yeni trendleri çıktı
Editör: Van Haber
09 Haziran 2021 - 08:23
Doğtaş imzalı oturma grupları; şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Zarif hatların fonksiyonel detaylarla buluştuğu oturma grupları, evlere tarz ve uyum aşkını vaat ediyor.

Kol dışlarında yer alan bombeli dikey dikiş uygulaması, dikiş detaylı sırt minderleri, kendinden desenli gövde kumaşı ve tam bir kontrast oluşturan renkli kırlentleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yatılı misafirler için çözüm sunan yatak fonksiyonu ve günlük kullanımda kolaylık sağlayan düz kol yapısıyla çok yönlü konfor sağlayan  Clara koltuk takımları, ceviz ağacından tasarlanmış yüksek ayak yapısıyla kolay temizlik imkanı sunuyor.

Felis koltuk takımlarının yalın bir zarafeti vurgulayan tasarım çizgileriyle modern salonlara hayat veriyor. Yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlayacak tarzdaki Felis koltuklar, dikiş detayları ve kırlentlerle hareket kazanıyor. Gold detaylı yüksek ceviz ayaklar, kullanım kolaylığı sağlarken, doğal görünümleriyle tasarımı kusursuz biçimde tamamlıyor. Felis koltukların kolaylıkla çift kişilik yatağa dönüşmesini sağlayan ters makas yatak mekanizması, sırt minderlerinin arkasına gizlenerek tasarımın şıklığından ödün vermiyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum