Kolye, küpe, yüzük, şahmeran, bileklik ve saç aksesuarları

İlhamını Rachel’in zengin ve eglenceli dünyasından alan kolye, küpe, yüzük, şahmeran, bileklik ve saç aksesuarlarından oluşan kapsül koleksiyon enerjinizi zirveye çıkaracak trend ve rengarenk tasarımlardan oluşuyor. 

Kolye, küpe, yüzük, şahmeran, bileklik ve saç aksesuarları
Editör: Van Haber
08 Şubat 2021 - 09:27 - Güncelleme: 08 Şubat 2021 - 09:42
Reklam
Sayın Vangazetesi.com Haber Sitesi - VAN Yazıişleri,Sosyal medyanın sevilen yüzü Rachel Araz’in tarzı Atasay iş birliği ile birbirinden enerjik mücevherlere dönüştü.

Rachel Araz imzalı kapsül koleksiyonda çanta, kalp ve kiraz gibi figürlerin yanı sıra rengarenk taşlar, harfli yüzükler, çoklu kolyeler, ilhamını gökyüzünden alan yıldızlar; enerjinize enerji, neşenize neşe katacak. Her zevke hitap eden koleksiyonun dikkat çekenleri arasında yer alan ‘charm’lar ise ‘kendi tarzımı kendim tasarlarım’ diyenleri oyun alanına çağırıyor. Kombinlerine farklı bir hava katmak isteyenler için renkli chainler ve cuff detaylı küpeler mücevher gardırobunun vazgeçilmezleri arasında yer alacak. 

Kapsül koleksiyondaki tüm parçaların kendi tarzı ve sevdiği figürlerden yola çıkarak hazırlandığını söyleyen Rachel Araz, ‘’Tüm parçalarda en sevdiğim ve vazgeçemediğim figürleri bolca gördüğümüz bir koleksiyon hazırladık. Tasarım süreci de oldukça eğlenceli geçti. Tüm mücevherleri Atasay’ın tasarım ekibiyle büyük bir heyecan ve titizlikle çalıştık" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum