Reklam
Reklam
Reklam

Kurban Bayramına özel Derin dondurucularda büyük indirim!

Atılım Grup Kurban Bayramına özel Beko markalı derin dondurucularda büyük indirim yaptı.

Kurban Bayramına özel Derin dondurucularda büyük indirim!
Editör: Van Haber
28 Temmuz 2020 - 15:15
Reklam
Derin dondurucu denilince akla gelen ilk markaların başında gelen Beko Derin Dondurucu, teknolojisiyle yiyecekleri uzun süre taze tutan ve farklı saklama imkanları sunan ürünleri ile Kurban Bayramı öncesi indirim kampanyası başlattı. 

Hem derin dondurucu hem de buzdolabı olabilen yeni teknolojisiyle beğeni toplayan ürünlerinin yanı sıra, ev tipi derin dondurucuları ile kurban bayramında insanların et saklama derdini son veren Beko Derin Dondurucu, Kurban Bayramı öncesi kampanya başlattı. 

Kavurma geleneğinin artık unutulduğunu ve artık etlerin derin dondurucularda ilk günkü gibi tazeliğini koruduğunu belirten Beko Van Firma yetkilisi Atılım Grup, “Günümüzün son teknolojisini  kullanılarak, ürettiğimiz derin dondurucular 10 saat elektrik kesintisi olsa bile içerisinde saklanan yiyeceklerinizi bozulmadan muhafaza etme özelliğine sahip. Düşük enerji tüketimi ve farklı ihtiyaçlara cevap veren bölmeleriyle evlerin en büyük yardımcısı derin dondurucularda Kurban Bayramı öncesi özel kampanya başlattık. Kampanyamızdan faydalanmak isteyenler Van Atılım Beko yetkili bayilerine ya da kurumumuza ait www.atilimticaret.com sitemizi ziyaret edebilirler” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum