Reklam

Merkez Bankası personellerine yangına müdahale eğitimi

Van’da en önemli eğitimlerden birini veren Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından Merkez Bankasında çalışan personellere yanla müdahale eğitimi verildi.

Merkez Bankası personellerine yangına müdahale eğitimi
Editör: Van Haber
12 Kasım 2020 - 17:20
Reklam
Van haber , Van Gazetesi  | Van’da en önemli eğitimlerden birini veren Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından Merkez Bankasında çalışan personellere yanla müdahale eğitimi verildi.

İtfaiye Daire Başkanlığının kent genelinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına ‘yangına müdahale’ eğitimleri vermeye devam ediyor.  Halkı, kurum ve kuruluşları yangınlar konusunda bilgilendirmek amacıyla İtfaiye ekipleri, merkez bankası çalışanlarına yangın eğitimi verdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen eğitimlerde katılımcılara yanma ve yangın bilgisi, yangından korunma tedbirleri, yangın söndürme maddeleri ve söndürme yöntemleri hakkında teorik eğitim verildi.

Uzman eğiticiler tarafından verilen teorik eğitimin ardından uygulama eğitimi, sıvı yangınlarına (B sınıfı) müdahale ve söndürme tatbikatı ile son buldu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum