Reklam
Reklam
Reklam

Perinçek'ten Öcalan Açıklaması 'Ben karakterli biriyim böyle şeylerden korkmam'

Vanhaber, Vangazetesi | Haber Global'de Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına konu olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek,"Öcalan'ın çiçeğini kabul ettiğinize pişman mısınız?" sorusuna öyle bir yanıt verildi ki herkes şok geçirdi.

Perinçek'ten Öcalan Açıklaması 'Ben karakterli biriyim böyle şeylerden korkmam'
18 Eylül 2020 - 09:08 - Güncelleme: 18 Eylül 2020 - 09:14
Reklam
Reklam

Haber Global'de Jülide Ateş'in sunduğu 40 programına konu olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek,"Öcalan'ın çiçeğini kabul ettiğinize pişman mısınız?" sorusuna öyle bir yanıt verildi ki herkes şok geçirdi.
 
Doğu Perinçek, "Öcalan'ın çiçeğini kabul ettiğinize pişman mısınız?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Ben karakterli biriyim böyle şeylerden korkmam. Aleyhimde 7 milyar kişi tweet de atsa ben o yine çiçeği alırdım. Yaptığım iş benim karakterim. Korkmam. O fotoğrafları Lübnan'da PKK çekip MİT'e verdi."

Perinçek, "Öcalan, Perinçek'in başkanı olduğu partide siyaset yaptı mı?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Hiçbir zaman üye olmadı. 89-90 döneminde söyleşiler sırasında gördüm. O öğrenciyken bizim 12 Mart darbesine karşı çıkardığımız gizli Şafak Gazetesi vardı. Gizli olarak dağıtıyorduk. Bu gazetede onun eline geçmiş ve yakalanmış. Bir süre kısa süre hapiste yattı."dedi.

Van Gazetesi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum