Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Şemsettin Bozkurt, "Liderlere değil, ilkelere inanın!"

Van'ın saygın iş adamlarından ayrıca BOSAŞ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt, "Liderlere değil, ilkelere inanın!" sözü ile Van'ın göndemine oturdu.

Şemsettin Bozkurt, "Liderlere değil, ilkelere inanın!"
03 Ocak 2020 - 11:29 - Güncelleme: 03 Ocak 2020 - 11:41
Reklam
Reklam

Van Haber - Van'ın saygın iş adamlarından ayrıca BOSAŞ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt, "Liderlere değil, ilkelere inanın!" sözü ile Van'ın göndemine oturdu.

"Ortadoğu toplumlarının lanetli kaderidir, kurtuluşlarını hep bir “Mehdî’den veya Lider’den” beklerler ve ona inanırlar. O “Mehdi”lerde bu zemini iyi yoklayıp ortaya çıkar veya çıkarılırlar... Sonrası ise malum; “Onlar” toplumu değil sadece kendilerini kurtarmaya koyulurlar. Çünkü “Onlar” çevrelerinde akıllı ve sorgulayan kadrolar istemez, bilim ve akılla hareket etmezler. Daha öncede yazdım, yeniden tekrarlıyorum; Lütfen çok okuyun, çok araştırın, analiz ve muhakeme kabiliyetinizi geliştirin! Dünyayı anlamaya çalışın! Hiçbir zaman beklediğiniz o “Mehdi” çıkıp gelmeyecek. Kurtuluşunuz sadece kendi ellerinizdedir. Liderlere değil, ilkelere inanın!"dedi.

VAN GAZETESİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum