Reklam

Tuşba Belediyesi, projelerine bir yenisini daha ekledi

Tuşba Belediyesi Başkanı Salih Akman Şemsibey mahallesinde yaşayan vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşık, 1400 metrekare parkı projelendirmeye başladı. Tuşba Belediyesi projelerini yenisini ekledi.

Tuşba Belediyesi, projelerine bir yenisini daha ekledi
17 Kasım 2020 - 12:04

 Yaptıkları çalışmalarla her geçen gün hizmet çıtasını yükselten Tuşba Belediyesi,  projelerine bir yenisini daha ekledi. Şemsibey mahallesinde yaşayan vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşık, 1400 metrekare parkı projelendiren Tuşba Belediyesi Başkanı Salih Akman “ Biz yola çıkarken hemşerilerimize şunu söyledik; ‘Tuşba’ da hizmet götürmeyeceğimiz tek bir mahalle kalmayacak ‘dedik ve bu sözümüzü tutmak için mesai mefhumu gözetmeden gece gündüz çalışmaktayız” dedi.

 DAHA YEŞİL ÇEVRE ANLAYIŞIYLA

 Göreve geldikleri günden bu yana daha yeşil çevre anlayışıyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Akman, “Vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlamak ve ilçemizdeki yeşil alanların artırılmasına katkı sunmak amacıyla Park Projelerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Park projemizde çocuklarımızın hem sosyalleşebilecekleri hem de fiziksel ve ruhsal gelişimlerine önemli katkı sunacak olan oyun grupları yer alacaktır. Bunun yanı sıra çocukların oynayabileceği,  çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş alanları ve spor alanlarının yer alacağını,  Şemsibey Mahalle Park Projemiz Şemsibey Mahallemizde bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Bu yönüyle bu projemiz bizi ayrı bir şekilde heyecanlandırıyor. Erciyes Anadolu Holding destekleriyle projelendirdiğimiz parkımız, yaklaşık olarak 1400 metrekare alan üzerinde yapılacak olup inşallah önümüzdeki yaz döneminde Şemsibey Halkının hizmetine sunmayı amaçlıyoruz’.

VANGAZETESİ 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum