Van Haber Yayınlanma: 12 Kasım 2020 - 09:31 Sinan Aslan Basınla bir araya geldi Van İpekyolu Belediyesi baskan vekili ve İpekyolu Kaymakamı Sinan Aslan, basınla bir araya gelerek önemli bilgiler aktardı. Van Haber 12 Kasım 2020 - 09:31 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Van İpekyolu Belediyesi baskan vekili ve İpekyolu Kaymakamı Sinan Aslan, basınla bir araya gelerek önemli bilgiler aktardı.Detaylar... Birazdan. # van# ipekyolu YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Van'da Son Durum: Gündem, Ekonomi ve Kültür Haberleri Vanlı İş İnsanı İsmail Aktaş'tan Başarı Serüveni Van'da Çobanlar Arasında Kanlı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı" VAN TSO BAŞKANI NACE KADU HAKKINDA SERT KONUŞTU Son Haberler Van'da Son Durum: Gündem, Ekonomi ve Kültür Haberleri Vanlı İş İnsanı İsmail Aktaş'tan Başarı Serüveni Van'da Çobanlar Arasında Kanlı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı" VAN TSO BAŞKANI NACE KADU HAKKINDA SERT KONUŞTU Süphanoğlu: Netanyahu'nun Alkışlanması Utanç Verici! Çok Okunan Haberler Vanlı İbrahim Yetkin vefat etti Van'da bu yemeğin adını bilen var mı? Van'da Otomobil Takla Attı: İki Kişi Yaralandı! VASKİ Müdürü, Edremit'te Ağaç dikimi gerçekleştirdi VASKİ Müdürü, Edremit'te Ağaç dikimi gerçekleştirdi