Reklam

Sinan Aslan, "Esnaflarımız zor süreçler geçiriyor"

Sorunları tespit etme, talep ve önerileri dinlemek için esnaflarla sürekli buluşan Van'ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, bu kez de Bahçıvan Mahallesi Türkoğlu 1'inci Sokak esnafıyla bir araya geldi.

Sinan Aslan, "Esnaflarımız zor süreçler geçiriyor"
Editör: SEVDA YETKİN
12 Şubat 2021 - 15:33 - Güncelleme: 12 Şubat 2021 - 15:45
Reklam
Aslan, esnaflara hem hal hatır sordu, hem bol kazançlar diledi hem de istek ve şikayetleri dinledi. Belediye Başkan V. Aslan’a, Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti. Esnaflar pandemi sürecinden kaynaklı yaşadıkları sorunları dile getirirken sokağın daha iyi bir şekilde aydınlatmasını, sık sık yaşanan elektrik kesintilerine bir çözüm bulunmasını, trafik ve park sorununun giderilmesini istediler. 

Sorunları çözmek için elbirliğiyle, yoğun şekilde çalıştıklarını ifade Başkan V. Aslan, şöyle konuştu: “Esnafımızın dertlerini, sıkıntılarını yerinde dinliyoruz. Amacım esnaflarımızla buluşarak bütün sıkıntıları, talepleri yerinde görmek. Esnaflarımızın sokaklarıyla ilgili talepleri var. Bizde bunları değerlendireceğiz. Uygulanabilir talepleri karşılayacağız. Esnaflarımız zor süreçler geçiriyor. Bu durumda esnaflarımızın yanında hem moral vermek istiyoruz hem de öneri ve talepleri dinliyoruz.”


VAN GAZETESİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum