Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mesaj: Belki bugün belki yarın kadar yakın

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın açılış konuşmasını yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Fırat'ın doğusuna yapılacak harekata il...

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mesaj: Belki bugün belki yarın kadar yakın
05 Ekim 2019 - 12:25
Reklam
Reklam

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:Milletimizle olan güçlü hasbi bağımız sayesinde girdiğimiz her mücadeleden başarıyla çıktık. Türkiye demokraside ve ekonomide haps edildiği ve çok uzun yıllar kurtulamadığı geri kalmışlık zincirini AK Parti ile kırmıştır. Kendini milli iradenin üstünde gören vesayetçi anlayışı kazıyıp attık. Ekonomi üzerinden yazılan felaket senaryolarını birer birer bozuyoruz."

SAYIN BAHÇELİ'YE GEÇMİŞ OLSUN

"Önümüzdeki dönemde MHP ile çok daha kapsamlı ve yakın şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle sayın Bahçeli'ye geçmiş olsun dileklerini şahsım katında partim adına iletmek istiyorum. "

OLAĞAN KONGRE SÜRECİNİ BAŞLATIYORUZ

"AK Parti 7. Olağan Kongre sürecini başlatıyoruz. Kongre hazırlıklarının her aşamasını uygun şekilde yürütmeliyiz. 24 Haziran ve 31 Mart seçim sonuçlarını göz önünde buldurarak, partimiz ve ülkemiz için en doğru adımları atmakta kararlıyız. Amacımız, daha güçlü bir teşkilat yapısı oluşturmaktır. milletimizin geleceğe ilişkin beklentilerinin tek adresi yine biz olacağız. "

TÜRKİYE'Yİ 2023 HEDEFLERİNE MUTLAKA ULAŞTIRACAĞIZ"

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum