Reklam
Reklam

Son dakika! İnternet dolandırıcılarına şafak operasyonu

İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafında yapılan operasyona göre; 4 katlı bir binaya baskın yapıldı.

Son dakika! İnternet dolandırıcılarına şafak operasyonu
23 Temmuz 2020 - 08:16 - Güncelleme: 23 Temmuz 2020 - 08:28
Reklam
Reklam

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir binaya baskın yapıldı. Siber Suçlarla Mücadele şube Müdürlüğü ekipleri adreslerde arama yaptı.

İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, internet üzerinden dolandırıcılık yaptığı iddia edilen bir çetenin peşine düştü. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından operasyon için harekete geçen polis ekipleri, sabah saatlerinde Esenyurt ve Sultangazi başta olmak üzere çok sayıda ilçede eş zamanlı operasyon yaptı. Yapılan operasyona, özel hareket timleri de destek verdi. Operasyon kapsamında polis, Esenyurt Yeşilkent Mahallesi'nde bulunan bir site ile Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir binaya baskın yapıldı. Siber Suçlarla Mücadele şube Müdürlüğü ekipleri adreslerde arama yaptı. Aramalar esnasında özel harlat timleri de sokakta güvenlik önlemi aldı. Operasında çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

HABER

 


Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum