Reklam
Reklam

Tarkan'dan

Magazin haberleri - Megastar, İzmir'de annesi ve onun sevgilisi tarafından acımasızca katledilen 5 yaşındaki Eymen'le ilgili sosyal medyadan tepki dolu bir mesaj yayınladı.

Tarkan'dan
05 Eylül 2019 - 13:12 - Güncelleme: 05 Eylül 2019 - 13:14
Reklam

İzmir'de annesi ve onun sevgilisi tarafından acımasızca katledilen 5 yaşındaki Eymen, Türkiye'yi yasa boğdu. Tarkan da son dönemdi giderek artan kadın ve çocuk cinayetlerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Kendisi de bir süre önce bir kız çocuğu babası olan Tarkan, Instagram paylaşımında, bu tür cinayetleri önlemek için caydırıcı nitelikte ağır cezalar uygulanması gerektiğini savundu.
Tarkan paylaşımında "Çocuk ve kadın cinayetlerini kanıksamayalım. Sessiz kalmayalım. Yaşam hakkı canice elinden alınan Eymen için de “hukuk, adalet” diye haykıralım.Hep haykıralım, hiç susmayalım, asla kanıksamayalım... Katiller hak ettikleri cezaları alana kadar. Çocukları, kadınları kollayan, koruyan daha büyük yasalar çıkana kadar" yazdı.
Tarkan'ın bu paylaşımına takipçilerinden yorum yağdı. Sevilen isimle yollar ayrıldıSonsuza kadar genç Kolarov imzayı attı! magazin

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum