Reklam

Telefonda EBA TV indirmek için tıklayınız?

EBA TV'yi çocuklar merak ediyor. Uygulamayı nasıl telefona indirilir? Eba TV nasıl kullanılır? Telefonda EBA TV indirmek için tıklayınız?

Telefonda EBA TV indirmek için tıklayınız?
27 Nisan 2020 - 13:52 - Güncelleme: 27 Nisan 2020 - 14:04

EBA’ya akıllı telefonlarda da kolayca ulaşılabiliyor. EBA’yı uygulama marketlernden telefonunuza indirebilirsiniz. Haberimizin devamında EBA indirme linklerini bulabilirsiniz…

EBA UYGULAMASINDA NELER VAR?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

Sözcü

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum