Reklam

Türkmenoğlu,'Esnaflarımız bizim için büyük önem taşıyor'

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odası (VANESOB) Başkanı İsa Berge birliğe bağlı oda başkanlarıyla beraber AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu'nu ziyâret etti.

Türkmenoğlu,'Esnaflarımız bizim için büyük önem taşıyor'
Editör: Van Haber
18 Şubat 2021 - 00:10
Reklam
Türkmenoğlu,"Van'ı hükümetimiz bir yıl içinde kimsenin hayal bile edemediği bir şekilde ayağa kaldırdı."dedi

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu " Esnaflarımız bizim için büyük önem taşıyor. Salgından etkilenen esnafımızın karşılaştığı zorlukları çok iyi biliyorum. Bende esnaf ķökenli bir kardeşinizim. Geçmişte olduğu gibi bugün de, birliktelik içinde sıkıntılı günleri aşacağız. 2011 depreminden enkaza dönen Van'ı hükümetimiz bir yıl içinde kimsenin hayal bile edemediği bir şekilde ayağa kaldırdı. Devletimiz güçlüdür.  Allah'ın izniyle bu sıkıntılı süreci aşacağız, sabrederek hep birlikte Kapıköy Sınır kapısının transit geçişlere de açılması için odalar olarak bir komite oluşturun. Ankara’ya gidin. Bizim üç milletvekilimiz sizlere her türlü yardımı yapmaya hazırdırlar... Sizlerle birlikte konuyla alakalı bakanlıklara Van’dan giden heyetle birlikte gelsinler. Emin olun bizler buradan, milletvekillerimiz Ankaradan Kapıköyün bir an evvel açılması için uğraş veriyoruz."dedi. 

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odası (VANESOB) Başkanı İsa Berge,"Pandemi sürecinde  hükümetin sağladığı ekonomik katkılardan dolayı verilen miktar önemli değil esnaflar olarak rahat bir nefes aldık. Yapılan yatırımlarla ilimizin kalkınması için çaba gösteren AK Parti'nin her zaman yanında olacağız. Yaptığımız ziyarette sıcak ilgi ve alakalarından dolayı İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum"  dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum