Reklam
Reklam

Tuşba'da tayini çıkan şube müdürlerine plaketli veda 

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde uzun yıllar görev yapan ve rotasyon kapsamında farklı illere tayini çıkan ilçe Şube Müdürlerine, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu tarafından plaket takdim edildi.

Tuşba'da tayini çıkan şube müdürlerine plaketli veda 
28 Temmuz 2020 - 16:08
Reklam
Reklam

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 6 yıl boyunca görev yapan Şube Müdürleri Mehmet Güzelyıldız Bitlis İline, Mehmet Baki Karabulak ise Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı.
Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bitlis Müdürlüklerine tayini çıkan Şube Müdürlerine, Başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden İlçe Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu, 6 yıl boyunca özveri ve fedakârlıklarla çalışan Mehmet Güzelyıldız ve Mehmet Baki Karabulak’a teşekkür plaketini taktim etti.

Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen plaket takdim töreninde açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bakır Bedevioğlu, “Şube Müdürlerimiz Mehmet Güzelyıldız ve Mehmet Baki Karabulak ile yaklaşık 4.5 Ay süren çalışma sonucunda alınan inisiyatifler ile birçok iş başarıldı. Birçok sıkıntıya göğüs gerildi. Tuşba'da yapılmaz denilen birçok proje ve iş başarılı bir şekilde yapıldı. Birçok okul inşaatı, onarımı ve öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlayacak birçok projeye imza atıldı. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için atılan bu adımlar, zamanla mesai arkadaşlığından dostluğa ve kardeşliğe dönüştü. Görev yerleri değişti ama kardeşlik ve dostluklarımız devam edecektir. Arkadaşlarımızın yeni görev yerlerinde de aynı azimle imkanlar dahilinde gece gündüz demeden çalışacağına inanıyorum. Bayrağı devreden ve devralan eğitim neferlerimize hayırlı olsun diyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. Yaklaşık 6 yıl boyunca öz verili bir şekilde çalışan Şube Müdürleri, kurum personeli tarafından duygusal bir veda ile uğurlandı.
 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum