Reklam
Reklam

Uğur Çakır İçin Yapılan Teklif Reddedildi

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Brighton, başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır için 20 milyon euroluk bir teklif yaptı. Oyuncusundan 30 milyon euro gelir bekleyen Trabzonspor, bu öneriyi elinin tersiyle itti.

Uğur Çakır İçin Yapılan Teklif Reddedildi
Editör: SEVDA YETKİN
12 Nisan 2021 - 16:19 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 - 16:23
Almanya'dan Leipzig, İtalya'dan Inter, İspanya'dan Sevilla, İngiltere'den de Tottenham ve Leicester da Uğurcan Çakır'ın peşinde İngiltere Premier Lig takımlarından Brighton, geçen sezondan bu yana takip ettiği Uğurcan Çakır'ın transferi için Trabzonspor ile masaya oturdu ancak pek de istediği sonucu alamadı. Sezon sonunda Uğurcan'ı satmayı düşünen Trabzonspor, EURO 2020'deki performansından önce bu satışı yapma taraftarı değil. Uğurcan'ın daha da parlayacağına inanan yönetim, şu an çeşitli takımlarla görüşmeler yapsa da nihai karar EURO 2020 sonrası verilecek.

Transfer sürecinde Brighton ile görüşen Trabzonspor, Uğurcan Çakır için yapılan 20 milyon euroluk teklifi geri çevirdi. Uğurcan'ın bonservis bedeli 30 milyon euro ve sonraki satıştan da %10 pay olarak belirlendi. Inter, Sevilla, Leipzig, Tottenham ve Leicester da Uğurcan'ın peşinde.

Uğurcan Çakır hakkında Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Birkaç teklif geldi ama beklentilerimizle uyuşmadı. Milli Takım'ın birinci kalecisinden bahsediyoruz ve şampiyonada daha da değer kazanacak. 30 milyon euro ve sonraki satıştan %10 talep ediyoruz" diye konuşmuştu.

VAN GAZETESİ
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum