Van Ak Parti'den DAKKA'ya ziyaret

AK Parti Van il başkanlığı ekonomiden sorumlu il başkan yardımcısı Pınar Gülle yatırımcı kuruluşların çalışmalarını yakından takibe DAKKA ile devam etti. 

Van Ak Parti'den DAKKA'ya ziyaret
24 Aralık 2020 - 23:59 - Güncelleme: 25 Aralık 2020 - 15:22
Reklam
Görüşmede 2020 yükü içinde DAKKA projeleriyle Van’a yapılan yatırımlar üzerinde görüşülerek Vanlı müteşebbislerin yaptıkları yatırımların Van’daki ekonomik canlanmaya motor görevi gördüğü be şehrin sorunlarından biri olan işsizliğinde bu yatırımlarla azaltılacağı belirtildi.

Pınar gülle Vanlı yatırımcıların bu projelere göstereceği ilginin nüfusun yarıdan fazlasını teşkil eden gençlerin işsizliğine bir nebze de olsa son vereceğini belirterek yatırımcı kuruluşların imkanlarından istifade edilmesi için Vanlıları bu projelere iştirak etmeye davet etti.

Bakan Mustafa Varank’ın övgüsüne mashar olan Van DAKKA yatırımları DAKKA il Sekreteri Halil İbrahim Güray’la konuşuldu.

Pınar gülle ile birlikte bu görüşmeye AK Parti Edremit ilçe başkanlığı ekonomiden sorumlu Başkan yardımcısı Sercan Yeke, Tuşba ilçesi ekonomiden sorumlu Başkan yardımcısı Hakan Şevgin, il Kadın kolları başkanlığı ekonomiden sorumlu Başkan yardımcısı Nergis Kayman ve il gençlik kolları başkanlığı ekonomiden sorumlu Başkan yardımcısı Doğukan Yoğurtçuoğlu katıldılar.

DAKKA Başkanı Halil İbrahim GÜRAY Vanlı müteşebbisleri DAKKA yatırımlarına ilgi göstermeye davet etti.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum