Olay, bugün öğlen saatlerinde Van'ın Tuşba ilçesi Alperen sokakta 1. Katta kirada kalan vatandaşın evi küle döndü.Van Gazetesi ve Van Haber Gazetesine gönderilen habere göre; Sobadan çıkan yangında 5 kişi Van il sağlık müdürü ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.Van Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri güçlükle çıkan yangını söndürdü. Ev kullanılmaz hale gelirken, kirada kalan vatandaşlar mağdur oldu.VİDEOYU İZLEMEK İÇİN INSTAGRAM HESABIMIZ @wangazetesi
Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber - Van - Wan - Van Yangın - Yangın
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2024/02/65c8f99ef2109.jpg)
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)