Van ili Çatak ilçesinde meydana gelen hırsızlık vakasında Van il Emniyet müdürlüğü harekete geçerek hırsızları 24 saat dolmadan gözaltına aldı.Açıklamada;“İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından ilimiz genelinde hırsızlık yaptığı tespit edilen şahıs/şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; 24.05.2024 günü ilimiz Çatak ilçesinde bir iş yerinde (kuyumcu) meydana gelen “İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık” olayıyla ilgili görevlilerimizce yapılan ayrıntılı kamera incelemeleri ve sokak çalışmaları sonucunda; Hırsızlık suçunun faili olduğu tespit edilen 2 şüpheli şahıs aynı gün müdürlüğümüz görevlilerince yakalanarak gözaltına altına alınmış olup işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecektir. Ele geçirilen malzemeler sahibine teslim edilmiştir.”Van – Van Gazetesi – Van Haber - vanhaber - Van Haberleri
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)