17-24 Eylül 2023 Tarihlerinde Gerçekleştirilen Operasyonda 23 organizatör Hakkında Adli İşlem Yapıldı, 14 Organizatör Tutuklandı.İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından, ilimiz genelinde "Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti" yapan şahıs/şahısların deşifresine ve düzensiz göçmenlerin yakalanmasına yönelik olarak müdürlüğümüz göçmen Kaçakçılığı İle Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü görevlilerimizce 17-24/09/2023 tarihleri arasında yapılan 1 operasyonda;23 organizatör hakkında adli işlem yapılmış, 14 organizatör tutuklanmıştır.Van Emniyet Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde ülkemize yasa dışı yollardan giren düzensiz göçmenlerin ve düzensiz göçmenlerin ülkemize girişlerini organize eden şahıs/şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir." Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)