Van'da 2 torbacının üstünde çıkanlar şok etti

Torbacı Tabir Edilen Sokak Satıcılarına yönelik Van İli İpekyolu ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda; İpekyolu ilçesinde; (K.C.) isimli şahıs (E.B.) ve (M.B.) isimli şahıslara satış yaptığı esnada yakalanmış, şahsın yapılan üst aramasında;14 beste halinde 11.6 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Van'da 2 torbacının üstünde çıkanlar şok etti
Editör: Van Haber
21 Şubat 2021 - 18:08
Reklam
Reklam
Van İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından yapılan açıklamda; “İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; Torbacı Tabir Edilen Sokak Satıcılarına yönelik İlimiz İpekyolu ve Edremit ilçelerinde yapılan çalışmalarda; İpekyolu ilçesinde; (K.C.) isimli şahıs (E.B.) ve (M.B.) isimli şahıslara satış yaptığı esnada yakalanmış, şahsın yapılan üst aramasında;14 beste halinde 11.6 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili olarak (K.Ç.), isimli şüpheli “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alınmıştır. Adli işlemleri devam etmektedir.

Edremit İlçesinde ; Uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen (C.B.) ve (K.D.) isimli şahısların üst ve ikametlerinde yapılan aramalarda; 482.14 gram metamfetamin, 2.77 gram eroin, 1.08 gram esrar maddesi, 2 adet lyrica hap, 4.205 TL para ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak gözaltına alınan (C.B.) ve (K.D.)isimli şüpheli şahıslar “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan adli makamlarca TUTUKLANARAK cezaevine teslim edilmiştir.”denildi.

VAN GAZETESİ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum