Van ili İpekyolu ilçesi Karakoç köyünde bulunan yolda göçük meydana geldi.Vatandaşların iddialarına göre; 15 gündür yolun bozuk olduğunu ve bu yolun düzelmesi için yetkililerden destek bekledikleri vurguladı.Vatandaş, H. S.,"İpekyolu Karakoç köyü 15 gündür bu halde yol her gün biraz daha derinleşiyor bu altı ucurum. 3 köy zorunlu olarak bu yolu kullanıyor. Köyde ki çocukların mecburi yolu okul servisi güzergahı. Sadece minibüs geçe biliyor. Taksi geçmiyor..."dedi.Van - Van Gazetesi - vanhaber - Van Haber - Van haberleri
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)