Van ili Bahçesaray ilçesinde ikamet eden 49 yaşındaki şahıs, yaşadığı rahatsızlıktan dolayı 122'yi aradı. Akabinde sağlık ekipleri, ambulans uçak ile hastayı hastaneye kaldırdı.Van Gazetesi - Haber MerkeziVan il sağlık müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan yazılı paylaşıma göre;"Van Bahçesaray Devlet Hastanesinde tedavi görmekte olan 49 yaşındaki derin ven trambozu olan hastanın ileri tetkik ve tedavisi için helikopter ambulans ile SBÜ. Van Eğitim Araştırma Hastanesine nakli sağlanmıştır."denildi. Van - Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber - Van Haberleri
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)