Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Van'da akıl almaz operasyon! Uyuşturucuya Nane dökmüş uyanık - 1 kişi tutuklandı

Van İpekyolu ilçesinde bulunan bir kargo şirketinde yapılan detaylı operasyonda, gıda kutunda bulunan 10 kilo 120 gram uyuşturucunun fark edilmemesi için nane döküldü. Bunun üzerine Van il emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan inceleme sonrası bir kişi tutuklandı.

14 Eylül 2020 - 08:58 - Güncelleme: 14 Eylül 2020 - 09:07
Reklam
Reklam

Vanhaber, Vangazetesi | Van İpekyolu ilçesinde bulunan bir kargo şirketinde yapılan detaylı operasyonda, gıda kutunda bulunan 10 kilo 120 gram uyuşturucunun fark edilmemesi için nane döküldü. Bunun üzerine Van il emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan inceleme sonrası bir kişi tutuklandı.

Van il emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafında yapılan operasyonda; "İlimiz İpekyolu İlçesi’nde faaliyet gösteren bir Kargo Şubesinde Narkotik Madde Arama Köpeği ZEYNA ile birlikte yapılan detaylı aramada; (1) adet gıda kolisinin tabanına zulalanmış vaziyette (Nane ile Narkotik Madde Arama Köpeği’nin Koku Alması Engellenmeye Çalışılmış)  1 paket halinde toplam 10 Kilo 120 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir. 

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (E.Ç.) “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır."denildi.

VAN GAZETESİ - ASAYİŞ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum