Reklam
Reklam

Van'da başka AVM'lere örnek olacak davranış

Van'ın yeni nesil markası olarak bilinen ve Van'da marketler zinciri olan Yaka Marketler Zinciri Personeline Pandemi tedbirleri kapsamında İlkay OSGB tarafından 3. Eğitim verildi. 

Van'da başka AVM'lere örnek olacak davranış
04 Temmuz 2020 - 10:12
Reklam
Reklam

Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, ‘’ Yaka Marketler Zinciri olarak,  Ülkemizde ve tüm Dünyada devam eden Covid-19 salgını nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal zorunluluklarımızın yanı sıra halkımızın ve çalışanlarımızın sağlığını yakından ilgilendiren birçok projeyi hayata geçirdik.

Pandemi tedbirleri kapsamında salgının yayıldığı ilk günden buyana tedbirlerimizi üst seviyede tuttuk. Türkiye’de ilk olabilecek küçük ama etkisi büyük projeleri hayata geçirdik. Halkımızın ve Çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemlidir. Bu doğrultuda personelimizi çeşitli eğitimlere tabi tutuyoruz. Eğitimlerimiz ilerleyen günlerde devam edecektir’’ dedi. 

Yaka Marketler Zinciri, pandemi tedbirleri kapsamında 3. İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi programı düzenledi. Düzenlenen İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi programında Yaka Marketler Zinciri Personeline Pandemi tedbirleri kapsamında İlkay OSGB tarafından 3. Eğitim verildi. 

VAN GAZETESİ - 0544 409 0328
Hikmetullah YETKİN 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum