Van İl Jandarma Komutanlığınca nitelikli suçlardan aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde; Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan aranması bulunan iş adamı olarak tanıtılan 1 şahıs İpekyolu ilçesinde yakalandı.Adli makamlara sevk edilen şahıs, 30 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğundan Van T Tipi Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.
Van Haber , Vanhaber
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2023/04/643012e0ceb9f.jpg)
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)
BU TOPLUMDA GENÇLİĞİ ZEHİRLEYEN, KEŞ VE AYYAŞ HALE DÜŞÜRENLERİ, BÜTÜN UYUŞTURUCU ( ZEHİR) ÜRETEN, SATAN, PAZARLAYAN, ARACILIK EDENLERİ VE TORBACILARI ŞEHRİMİZDEN TEMİZLEYİN.