Van Gazetesi Yayınlanma: 25 Nisan 2020 - 12:59 Güncelleme: 25 Nisan 2020 - 13:16 Van'da bir mahallede daha karantinaya alındı – 3 Vaka daha çıktı Van’ın Gürpınar ilçesinde bulunan Günbaşı Mahallesinde 3 kişi Koronavirüs (COVİT-19) testi potif çıkması üzerine mahalle karantinaya alındı. Van Gazetesi 25 Nisan 2020 - 12:59 Güncelleme: 25 Nisan 2020 - 13:16 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Van’ın Gürpınar ilçesinde bulunan Günbaşı Mahallesinde 3 kişi Koronavirüs (COVİT-19) testi potif çıkması üzerine mahalle karantinaya alındı. Detaylar geliyor… Van GAZETESİ – 0544 409 0328 # vanda bir mahallede daha karantinaya alındı# vanda 3 vaka daha# vanda bir ölge daha karantinada# van gürpınarda koronavirüs vakası YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Van’da sahte alkole operasyon! Yaz Günlerinde Çocukların Sağlıklı Serinleme Önerileri Vali Ozan Balcı'dan Yıl Sonu Mesajı Van'da 700 Çocuğa Bayramlık Hediye Son Haberler Van'da Son Durum: Gündem, Ekonomi ve Kültür Haberleri Vanlı İş İnsanı İsmail Aktaş'tan Başarı Serüveni Van'da Çobanlar Arasında Kanlı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı" VAN TSO BAŞKANI NACE KADU HAKKINDA SERT KONUŞTU Süphanoğlu: Netanyahu'nun Alkışlanması Utanç Verici! Çok Okunan Haberler Vanlı İbrahim Yetkin vefat etti Van'da bu yemeğin adını bilen var mı? Van'da Otomobil Takla Attı: İki Kişi Yaralandı! Altı yaşındaki çocuk, ölümden zor döndü – İşte o video… Altı yaşındaki çocuk, ölümden zor döndü – İşte o video…