Van il Emniyet Müdürlüğü ekipleri o hırsızı aynı gün içerisinde göz altına aldı.Emniyetten gelen açıklamada:"08.10.2023 günü bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarından “Van Memur-Sen TOKİ’de Hırsızlık Vakası” şeklinde paylaşılan görüntüler ile ilgili Asayiş Şube Müdürlüğümüz ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda olayı gerçekleştirdiği tespit edilen 1 şüpheli şahıs aynı gün yakalanarak gözaltına alınmış olup ele geçirilen Bisiklet tarafımızca sahibine teslim edildi.Van Gazetesi - Van haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)