Reklam

Van'da bu bina sahibi, kiracılarından 3 ay kira almayacak

Van’ın en işlek caddesindeki bina sahibi kiracılarını es geçmedi. İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesinde İntervan İş Merkezinde bulunan esnafların açıklamalarına göre, 3 ay boyunca kira alınmayacağı ifade edildi

Van'da bu bina sahibi, kiracılarından 3 ay kira almayacak
Editör: Van Haber
08 Mayıs 2020 - 01:10
Reklam
Van’ın en işlek caddesindeki bina sahibi kiracılarını es geçmedi. İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesinde İntervan İş Merkezinde bulunan esnafların açıklamalarına göre, 3 ay boyunca kira alınmayacağı ifade edildi.

Van’ın İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesinde İntervan İş Merkezinde bulunan kiracıların açıklamalarına göre; İntervan İş Merkezi sahipleri, iş yerlerimizden 3 ay boyunca kira almayacağını dile getirdi. Bu durumun Van’da bulunan diğer bina sahiplerinin de örnek olmalarını, diğer esnaflardan bina sahiplerinin kira almamalarını ve bu Koronavirüs Covit – 19 döneminde esnafların ve işletmelerin iş yerlerinin kapalı olması vesilesiyle bina sahiplerinin biraz daha hassas davranmaları istenildi. İntervan İş Merkezi esnafları, bina sahiplerine bu hassas dönemde destek verdiğinden dolayı teşekkürlerini iletti.
 
Haber: Van Gazetesi – Özel Haber – 0544 409 0328
Hikmetullah Yetkin


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum