Reklam
Reklam
Reklam

Van'da bulunan Konsept mekanlar için yepyeni bir seri

Farklı duygu ve öncü bakış açılarının harmanlanmasıyla yola çıkan Hexbox serisi, maskülen duruşu, doğal formu 21.5x25 ebadı ile şık mekânlar tasarlamak için uyumlu ve oldukça iddialı.

Van'da bulunan Konsept mekanlar için yepyeni bir seri
Editör: Van Haber
01 Haziran 2020 - 11:43
Van'da işletmenize en iyi konseptleri düşünün ve araştırın. Bizlerde sizler için araştırdık. 

Günümüzün ihtiyaçlarının farklılaşmasıyla birlikte tasarım anlayışı ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda çağın getirdiği mimari konsept anlayışıyla değişmeye devam ediyor. Mekân, bir bütün olarak ele alınırken konsept içindeki bütünsellik ve işlevsellik arayışı geçmiş yıllara göre daha önemsenmekle beraber keşfedilmeyeni bulma arzusu tasarımın ve sanatın içindeki dinamikliği, özgünlüğü tüm tasarım süreçlerinde destekliyor, besliyor.


Uygulandığı mekâna şık ve özgün bir doku katan Hexbox serisi farklı dokuda ve ebatta birçok seri ile uyumlu. Hexbox serisinin tasarımından gelen şıklık aykırı doku ve ebatlardaki serilerle bile mekâna ferah, şık bir hava katıyor, tıpkı zıtlıkların muhteşem uyumu gibi.


Hexbox serisi, alışılmış tasarım anlayışının dışında konsept çalışmalarının da zengin ve uyumlu durabileceğini gösteriyor, farklılık arayışının içindeki keşfetme duygusunu harekete geçiriyor. Çağdaş ve trend duruşuyla şık kombinler içinde farklı döşeme seçenekleri, aksesuar ve mobilya seçimleriyle tamamen özgün ve öncü bir tasarım şıklığı sunuyor. İster mermer dokulu bir seri ile şıklığınızı tamamlayın, ister doğal taş dokulu bir seri ile zamandan bağımsız tarzınızı yansıtın. Hexbox mimari dokunuşlar için kolektif bir bakış açısı ile tasarlandı.

VAN GAZETESİ - 0544 409 0328

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum