Van ili sınırları içerisinde haksız kazanç sağlayan şahıslar, yabancı uyruklu şahısları caddenin kenarında bulunan buz gibi karın altında şahısları bıraktı. Bunun üzerine Van il emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.
O ŞAHISLAR YAKALANDIVan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Van Haber ve Van Gazetelerine yapılan açıklamada; "Göçmen Kaçakçılığı İle Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü görevlilerimizce; 29.01.2024-04.02.2024 tarihleri arasında yapılan operasyonlarda; 8 organizatör hakkında adli işlem yapılmış, 4 organizatör tutuklanmıştır."denildi.
VİDEO İZLEMEK İÇİN INSTAGRAM HESABIMIZ @wangazetesi YA DA YOUTUBE HESABIMIZ @tubittum BAKABİLİRSİNİZ.Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber - Van
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2024/02/65c06fb76e719.jpg)
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2024/02/65c06fc622a83.jpg)
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)