Reklam
Reklam
Reklam

Van'da Gönüllere Sıcaklık Veren İkram

Tuşba Belediyesi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kampüsü yerleşkesinde bulunan Dursun Odabaş Tıp Merkezi önünde sıcak çorba dağıtımına başladı.

Van'da Gönüllere Sıcaklık Veren İkram
21 Eylül 2020 - 12:35 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 12:50
Reklam
Reklam

 Tuşba Belediyesi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi kampüsü yerleşkesinde bulunan Dursun Odabaş Tıp Merkezi önünde sıcak çorba dağıtımına başladı. Bu çorba dağıtımdan ikram edenlerde, ikram alanlarda memnuniyetlerini dile getirdiler.
 Başkan AKMAN da konuyla ilgili görüşlerini şu ifadelerle açıkladı:‘‘Yaşadığımız bu talihsiz salgın sürecinde, her zamankinden daha fazla emek sarf ederek mesai kavramı gözetmeksizin hastalarına canları pahasına can katan fedakar sağlık çalışanlarımızın bizlerde her zaman yanlarında olacağız. İkram edilen çorbalarımız; gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının belirlenerek bu şartların sağlanması, üretim ve servis aşamasında tüketici açısından sağlık riski oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemi olan HACCP standartlarına göre hazırlanıp vatandaşlarımıza servis edilmektedir. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi önünde hafta sonuna kadar yaklaşık bin kişiye ulaşmayı planladığımız sıcak çorba etkinliğimize tüm hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarımızı bekliyoruz’ 
Ayrıca Başkan AKMAN, özellikle bu pandemi sürecinde sağlık çalışanlarımızın insanüstü bir çaba harcadığına da vurgu yaptı.

                

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum