Reklam
Reklam

VAN'DA KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kentte dün akşam saatlerinden itibaren başlayan ve hayatı olumsuz yönde etkileyen kar yağışının ardından sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım, Fen İşleri ve Park Bahçeler Daire Başkanlıklarına bağlı 580 personel, 164 iş makinesi ile kent genelinde kar temizleme çalışmaları yürütülüyor.

VAN'DA KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
13 Ocak 2020 - 11:40
Reklam

 van gazetesi/ van haberVan’da etkili olan kar yağışının ardından harekete geçen Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri kent merkezinde kar temizleme çalışması başlattı.

Kentte dün akşam saatlerinden itibaren başlayan ve hayatı olumsuz yönde etkileyen kar yağışının ardından sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım,  Fen İşleri ve Park Bahçeler Daire Başkanlıklarına bağlı 580 personel, 164 iş makinesi ile kent genelinde kar temizleme çalışmaları yürütülüyor.

Kar yağışının sürmesine rağmen Cumhuriyet Caddesi başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta çalışmalarını yürüten ekipler, ana arterlerde de kaldırım temizleme çalışması yapıyor.


Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum