Olay, bugün ikindi saatlerinde Van İli İpekyolu ilçesi Eski Emniyet kavşağında meydana geldi. Olayda seyir halinde giden bir araç diğer araca çarptı. Olay yerinde bulunan vatandaşlar tarafından çağrılan sağlık ekipleri 2 yaralıyı tedavi altına aldı. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, Van il Emniyet müdürlüğü ekipleri trafiğin akışını düzenlemek için harekete geçti.![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2023/12/658acde56282b.jpg)
Van Gazetesi – Van Haber - vanhaber
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2023/12/658acde56282b.jpg)
Van Gazetesi – Van Haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)