VanHaber - Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri Koronavirüsün önlenmesi için parklarda bulunan oturakları sökmeye başladı.
Sosyal Medyada Bu İfadeler Kullanıldı
Şimdilik sizler #evdekalın diye oturakları söküyoruz. Bu #koronavirüs savaşını kazandığımızda hep beraber parklarda, bahçelerde oturup Van Kahvaltısı yapacağız.
#65Yaş
Sosyal Medyada Bu İfadeler Kullanıldı
Şimdilik sizler #evdekalın diye oturakları söküyoruz. Bu #koronavirüs savaşını kazandığımızda hep beraber parklarda, bahçelerde oturup Van Kahvaltısı yapacağız.
#65Yaş
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)