Olay bugün ikindi saatlerinde Vanın İpekyolu ilçesinde hastane 2. sokak mevkiinde meydana geldi.Van'ın İpekyolu ilçesinde, Hastane 2. Sokak mevkiinde meydana gelen olayda, iki araç sürücüsü arasında bir yol verme anlaşmazlığı yaşandı. Tek şeritli yolda karşı karşıya gelen araçlar, birbirlerine yol hakkı vermeyerek gergin bir durum oluşturdu.
Van Gazetesi Özel HaberSürücüler araç içerisinde birbirlerine küfürler etmeye başladı ve bu durum hızla tırmanarak gergin anların yaşanmasına neden oldu. Öfkeli şoförler birbirlerinin üzerine bağırarak yürümeye başladı. Kaza olmamasına rağmen çok sinirliydiler.Bu tehlikeli durumu fark eden çevredeki insanlar hemen müdahale etti ve şoförleri birbirinden uzaklaştırdı. Yaşanan bu gergin anlar çevredeki insanları endişelendirdi.
Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2023/06/648c5118bd871.jpg)
![](https://www.vangazetesi.com/images/files/2023/06/648c5123c9c00.jpg)
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)