Reklam
Reklam

Van'da ulaşım sorunu masa yatırıldı - Detaylar Vanhaber'de

Van'da toplu ulaşım sorunları tekrar masaya yatırıldı. Van'da kangren haline gelen ulaşım sorunu için Van Büyükşehir belediyesi düğmeye bastı.

Van'da ulaşım sorunu masa yatırıldı - Detaylar Vanhaber'de
Editör: Van Haber
10 Nisan 2021 - 15:13
Vanhaber : Van'da toplu ulaşımda yaşanan sıkıntılar için Büyükşehir Belediyesinde önemli bir toplantı gerçekleştirildi. 

Van Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde toplu taşımada yaşanan sıkıntıları gidermek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan başkanlığında bir çözüm toplantısı gerçekleştirildi. 

Toplu taşıma filosunu güçlendirerek şehir içi toplu ulaşımla ilgili sorunları minimize eden Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerindeki toplu taşıma hizmetleri ve ilçelerle kent merkezi arasındaki toplu taşıma hizmetlerinde yaşanan sorunların kalıcı çözüme kavuşması için de çalışmalarını sürdürüyor. 

Bu kapsamda yapılan toplantıda olası sorunlara ve kalıcı ve net çözümler sağlanması konuşulurken, çözüm önerileri de masaya yatırıldı. 

Toplantıya Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tanju Özmen, Trafik Denetleme Şube Müdürü Komiser Rıdvan Demir, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Ahmet Levent Böke, Van Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Emin Tuğrul ve ilgili şube müdürleri katıldı. 

Yaklaşık 2 saat süren toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Van Gazetesi
 
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum