Reklam

Van'da yoga kitaplarına ilgi arttı

Van'da yoga konulu kitaplar oldukça arttı. Bunlardan biri ise; Çetin Çetintaş’ın, kitaplarından biri oldu.

Van'da yoga kitaplarına ilgi arttı
Editör: Van Haber
06 Ocak 2021 - 09:34

Yogaya dair çalışmaları ve yoga üzerine yazdığı kitaplarla Türkiye’nin lider isimlerinden biri olan Çetin Çetintaş’ın, 2021’in ilk günlerinde okurlarıyla buluşturduğu “Yoga Sutralar Limited Edition” kitabı, okurların yoğun ilgisine maruz kaldı. Yoğun talepten dolayı web sitesinden ulaşılamayan kitabın satışı mail yoluyla oluşturulan taleple gerçekleştirildi.

Yoga çalışmalarının yanı sıra yazdığı kitaplarla da okurları tarafından büyük ilgi gören Çetin Çetintaş, 2021 yılının ilk sürprizini yılın ilk günlerinde yaptı. Eski yoga yazıtları üzerine çalışarak birçok metni Türkçe’ye çeviren; bu sayede Türkiye’de yoga kültürünün yerleşmesi ve gelişmesi adına önemli katkılar sağlayan Çetintaş, yılın ilk günlerinde özel bir kitabı okurlarla buluşturdu. Daha önce yazdığı iki kitabı bir araya toplayarak Yoga Sutralar Limited Edition ismini veren Çetintaş’ın, sadece 1000 adet olarak satışa çıkan ve içinde başka sürprizler de sunan kitabı, web sitesindeki yoğunluktan dolayı yapılamazken satışlar mail yoluyla yapılan taleplerle gerçekleştirildi.

Yoga Sutralar Limited Edition Sadece 1000 Adet

Günümüzden yaklaşık 2500 yıl önce yoganın metodunu anlatan ilk felsefik metinleri ve yoga ilmini aktaran yazıtları çeviren Çetin Çetintaş, Yoga Sutralar Limited Edition’da ise bu ikisini birleştirdi. YogaKioo hocalarına eğitimlerde kullanması için hazırladığı bu özel kitabı öğrencilerinden de gelen yoğun talep doğrultusunda herkes için çıkartmaya karar veren Çetintaş, bu özel basımda okurlarına çeşitli sürprizler de sunuyor. Sadece 1000 adet, numaralı ve her biri imzalı olan Yoga Sutralar Limited Edition, okuruna almanın, vermenin ve paylaşmanın da kapılarını aralıyor.

Almanın, Vermenin ve Paylaşmanın Kitabı: Yoga Sutralar Limited Edition

Kişinin yargılarını, başkasına benzeme ve başkasını kendisine benzetme çabası üzerine olan Yoga Sutralar Limited Edition, okurlarına çok özel bir hediye sunuyor. Okurlar, kitabın içinde gelen kodla Çetin Çetintaş’ın 2021 yılında çıkaracağı fakat basılmayacak olan bir kitabına ulaşabiliyor. İçinde toplam 40 sayfanın boş olduğu kitabı okuyan kişi, bir sayfaya kendi düşüncelerini yazıp başka bir okura verebiliyor. Bir zincir misali 40 kişinin elinde dolaşacak kitap, daha sonra 41. kişiye gelecek ve bu kişi isterse kitabı saklayabilecek.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum