İş adamı Zahir Kandaşoğlu ile birlikte denetime çıkan yeni Van emniyet müdürü Ali Karabağ, inşaat işçileriyle birlikte şantiyede yemek yiyerek, çalışan işçilere teşekkürlerini dile getirdi.
Van Gazetesi
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)
İş adamı Zahir Kandaşoğlu ile birlikte denetime çıkan yeni Van emniyet müdürü Ali Karabağ, inşaat işçileriyle birlikte şantiyede yemek yiyerek, çalışan işçilere teşekkürlerini dile getirdi.
Van Gazetesi