Reklam
Reklam

Van Gazetesi - Van'da 15 Yıl Önceki Ölümün Katilleri Bulundu

Van haber, Van Gazetesi | Van'ın İpekyolu ilçesinde 15 yıl önce kendisine ait ticari taksi içerisinde tabanca ile öldürülen M.S. isimli şahsın olay şüphelileri yakalandı.

Van Gazetesi - Van'da 15 Yıl Önceki Ölümün Katilleri Bulundu
Editör: SEVDA YETKİN
30 Nisan 2021 - 14:40 - Güncelleme: 30 Nisan 2021 - 15:08
Reklam
Van haber, Van Gazetesi |  Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği Görevlilerince; Faili Meçhul kalmış eski dosyalar, kurulan özel ekip tarafından tekrar incelenmiş, faili meçhul dosyalar üzerinde yapılan titiz çalışmalarda 2006 yılında (15 yıl önce) İlimiz İpekyolu ilçesinde kendisine ait ticari taksi içerisinde tabanca ile öldürülen M.S. isimli şahsın olay şüphelileri, olay yerinde tespit edilen parmak izi ve bir damla kan ile tespit edilmiş, yapılan teknik takip, kamera ve sokak çalışmaları sonucunda Cinayet Büro Amirliği görevlileri ve Özel Harekât Ekiplerince değişik adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonla E.P, S.P, A.P ve Ş.P isimli şahıslar yakalanmışlardır.

Şüpheli şahısların çıkarıldığı adli makamlarca E.P tutuklanmış, S.P, A.P ve Ş.P adli kontrol şartıyla ile serbest bırakılmışlardır" denildi.VAN GAZETESİ
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum