Van haber: Van'da yabancı 6 kadına zorla fuhuş yapıldığı iddia edildi

Van haber: Geçmişten günümüze neler oldu? 2016 yılında Van'da il Emniyet Müdürlüğü Aşayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, tarafından yapılan operasyon'da eden 7 erkek ile Azerbaycan uyruklu 1 kadın ve zorla fuhuş yaptırıldığı iddia edilen Kazakistan, Gürcistan ve Azerbaycan uyruklu 8 kadın gözaltına alınmıştı.

Van haber: Van'da yabancı 6 kadına zorla fuhuş yapıldığı iddia edildi
Editör: Van Haber
27 Ocak 2021 - 14:42
Reklam
Reklam
Van haber: Van ve ve çevre illerinde Van il Emniyet müdürlüğü tarafından gece gündüz demeden hizmete devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Van Emniyet Müdürlüğü Aşayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir istihbarat üzerine fuhuş yapıldığı belirtilen 9 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Van'da 9 ayrı eve yapılan baskın sonucu 8 yabancı kadın gözaltına alındı.

VAN'da polis tarafından gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda yabancı uyruklu 6 kadın ve bunlara fuhuş yaptırdığı öne sürülen biri kadın 8 şüpheli gözaltına alındı.

Van Emniyet Müdürlüğü Aşayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir istihbarat üzerine fuhuş yapıldığı belirtilen 9 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. 

Operasyonda fuhuşa aracılık eden 7 erkek ile Azerbaycan uyruklu 1 kadın ve zorla fuhuş yaptırıldığı iddia edilen Kazakistan, Gürcistan ve Azerbaycan uyruklu 6 kadın gözaltına alındı.

Sağlık kontrolünden geçirilen kadınlarda zührevi hastalık olup olmadığı araştırılırken, işlemlerinin tamamlanmasının ardından sınırdışı edileceği belirtildi.

Haber: Süzcü - 2016/14/12 - Haber derlemesi

Van haber, Van fuhuş haberleri, vanda fuhuş, van gazetesi, van haber, van haberleri, son dakika van haber, van'da zorla fuhuş, vanda zorla taciz, van taciz haberleri, van son dakika, vanhaber, van fuhuş
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum