Van'ın Özalp ilçesinde meydana gelen trafik kazasında kamyonet şarampole devrildi ve 1'i ağır olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı.Olay, Özalp ilçesi Gözdeymez Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Tayfun Baysal'ın yönetimindeki 33 DKD 99 plakalı kamyonet, kontrolünü kaybederek şarampole devrildi.Kaza sonucunda yaralanan 5 kişi ambulanslarla hemen Özalp Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu belirtildi. Kazayla ilgili inceleme ve soruşturma başlatıldı. Van Gazetesi - Van Haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)