İkindi saatlerinde başlayan etkili yağmur yağışının ardından Van ilinde bulunan birçok ilçede çatılar uçtu. Gece saatlerinde ise; Van’ın Tuşba ilçesi Kalecik TOKİ’de aşırı rüzgardan dolayı çatılar uçtu.
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)
İkindi saatlerinde başlayan etkili yağmur yağışının ardından Van ilinde bulunan birçok ilçede çatılar uçtu. Gece saatlerinde ise; Van’ın Tuşba ilçesi Kalecik TOKİ’de aşırı rüzgardan dolayı çatılar uçtu.