Reklam

Van Memur-Sen'den Van il sağlık müdürlüğüne tıbbi destek - Vanhaber

Van Gazetesi ( Özel) - Memur-Sen VAN İl Temsilci başkanı Mehmet Ali Uca, Van sağlık il müdürlüğüne ve YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekimliğine tıbbi malzeme desteği verdi. – Vanhaber

Van Memur-Sen'den Van il sağlık müdürlüğüne tıbbi destek - Vanhaber
10 Nisan 2020 - 18:52

Van Gazetesi ( Özel) - Memur-Sen VAN İl Temsilci başkanı Mehmet Ali Uca, Van sağlık il müdürlüğüne ve YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekimliğine tıbbi malzeme desteği verdi.
 
Memur-Sen Van İl Temsilciliği, Sağlık İl Müdürlüğüne 500 adet koruyucu siper ile 1000 adet maske, YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekimliğine de 500 adet koruyucu siper olmak üzere toplamda ilimizdeki hastanelere 1000 cerrahi maske ile 1000 koruyucu siper bağışladı.
 
Van Gazetesine açıklamalarda bulunan Memur-Sen VAN İl Temsilcisi Mehmet Ali Uca, “İmkânlar dâhilinde il dışından temin edilerek getirtilen koruyucu siperler ile Van’daki Mesleki ve Teknik okullarımızdan temin edilen cerrahi maskelerin Memur-Sen’imize bağlı Sağlık-Sen Şube Başkanı Hikmet Bilgin, Büro Memur-Sen başkanı Mahmut Gülaçar, Diyanet-Sen Şube Başkanı Nurullah Arvas ve Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Ali Uçar’ın katılımıyla il Sağlık müdürü Sayın Mahmut Sünnetçioğlu ile YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekimi Ümit Haluk İliklerden’e teslim edildiğini söyledi.
 
Yapılan bağışlardan ötürü sağlık il müdürümüz ile YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekiminin Memur-Sen ailesine teşekkür ettiğini ifade etti. Bu zor süreçte gerek Genel Merkezimiz gerekse de Temsilciliğimizce her platformda her türlü desteğin sağlandığını belirten Uca, Genel Merkezimizin Sayın Cumhurbaşkanımızca başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiye” Kampanyasına 1.000.000 TL, “Şimdi Vefa Zamanı” Kampanyasına da Kızılay ve İHH hesaplarına 1.000.000 TL olmak üzere toplam 2.000.000 TL’nin bağışlandığını belirtti. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’na tahsis edilmek üzere Ankara’daki Eğitim Bir-Sen Misafirhanesi ile 20.000 koruyucu siper ve 50.000 maskenin verildiğini de sözlerine ekledi.
 
VAN GAZETESİ – 0544 409 0328
Hikmetullah Yetkin
 
 


ETRİKOD – Vanhaber - Vangazetesi

Eğitim Bir-Sen Misafirhanesi, Kızılay , Sağlık Bakanlığı, YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Fakültesi Başhekimi , Şimdi Vefa Zamanı, Ümit Haluk İliklerden , Mahmut Sünnetçioğlu , Memur-Sen başkanı Mahmut Gülaçar, Diyanet-Sen Şube Başkanı Nurullah Arvas, Sağlık-Sen Şube Başkanı Hikmet Bilgin, 500 adet koruyucu siper ile 1000 adet maske, hastanelere 1000 cerrahi maske ile 1000 koruyucu siper, vanhaber , vangazetesi , son dakika van haber , van haberleri , van gazetesi ,
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum