Van Haber - Van Gazetesi - Van Özalp Devlet Hastanesi’nde korona virüsü şüphesi saptanan bir kişinin karantinaya alındığı öğrenildi. Özalp Devlet Hastanesi Acil Servisine grip şikayetiyle hastane giden bir kişi korona virüsü belirtileri nedeniyle hastanenin acil servisinde karantinaya alındı. Van İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre yapılan tetkikler sonucu hastada korona virüsüne rastlanmadığı, hastanın gribal enfeksiyona yakalandığı öğrendi.
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)