Reklam

VAN TSO, hep birlikte duyarsız kalmayalım

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO)," Aylardır kapalı olan; Okullar, okul servisleri, okul kantinleri, öğrenci yurtları, lokantalar, restoranlar, cafeler, kahvehaneler, çay ocakları, çay bahçeleri, kısacası yeme içme sektörlerindeki işletmeler, oteller ve tüm konaklama sektörü ile benzeri birçok işletme kısıtlamalardan dolayı kapalıydı."denildi.

VAN TSO, hep birlikte duyarsız kalmayalım
Editör: Van Haber
02 Mart 2021 - 18:25 - Güncelleme: 02 Mart 2021 - 18:30
Reklam
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) tarafından yapılan açıklamada;"Açıklanan adımlar ile birlikte düşük riskli (mavi) listede yer alan ilimizde hafta sonu sokağa çıkma yasağı kaldırıldı, kapalı bulunan sektörler ise belirli saatlerde %50 oranında hizmet vermelerine olanak sağlandı. Maske, mesafe ve temizlik konusunda aldığımız önlemler kapsamında şehrimizde uygulanacak olan “Yeni Kontrollü Normalleşme” sürecini sürdürülebilir kılmak bizim elimizde.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası yaptığı basın haber açıklaması ile Koronavirüs (COVİD-19) salgınında “Yeni Kontrollü Normalleşme” adımları atıldı.

Aylardır kapalı olan; Okullar, okul servisleri, okul kantinleri, öğrenci yurtları, lokantalar, restoranlar, cafeler, kahvehaneler, çay ocakları, çay bahçeleri, kısacası yeme içme sektörlerindeki işletmeler, oteller ve tüm konaklama sektörü ile benzeri birçok işletme kısıtlamalardan dolayı kapalıydı.


Bu iş yeri ve işletmelerin bir daha kapanmaması bizim tutum, davranış ve bu konudaki hassasiyetimize bağlı. Esnafımızın ve çalışanlarının heyecanı ile çocuklarımızın okuldaki sevinç çığlıklarını hep birlikte duyarsız kalmayalım. Temizlik, maske, mesafe kurallarına uyarak Van halkı olarak bu farkındalığı hep birlikte oluşturmaya gayret ve destek olalım."denildi.

Van Gazetesi

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum