Reklam
Reklam
Reklam

Van Valisi 10 Nisan Polis Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Vakili Mehmet Emin Bilmez, 10 Nisan Polis bayramı mesajı yayınladı.

Reklam
Van Valisi 10 Nisan Polis Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı
09 Nisan 2020 - 14:56 - Güncelleme: 09 Nisan 2020 - 14:59
Reklam

Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Vakili Mehmet Emin Bilmez,"Vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biridir.10 Nisan 1845’te teşkilat olarak kurulan ve 175 yıldır milletinin hizmetinde olan Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretler ve yaptığı hizmetler sonucunda, milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. 

175 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir.

Bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizden hayatta olanlara sağlık ve uzun ömürler diliyorum. Polis teşkilatımızın 175. kuruluş yıldönümünde Van'da ve ülkemiz genelinde görev yapan tüm polislerimizin haftasını kutluyor, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm polislerimize  başarılar diliyor, aileleri ile birlikte sağlıklı bir hayat diliyorum."dedi.

VAN GAZETESİ - 0544 409 0328
 

van haber , van polis bayramı , vangazetesi , sondakika van 
 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum