Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VAN VALiSi "DENEME iMKANI OLAN DENER"

 Vali Bilmez, “Ancak olaya duygusal bakmamak gerekir. Bilimsel yönüyle de beton yollar ele alınmalıdır. Buradan da arkadaşlar en azından deneme imkânı olanlar dener”dedi.

VAN VALiSi "DENEME iMKANI OLAN DENER"
06 Ocak 2020 - 20:58 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 21:08
Reklam
Reklam

VAN HABER – VAN GAZETESİ / Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Dünyada ve Türkiye’nin farklı illerinde uygulaması olan beton asfalt çalışmalarının Van’da da uygulanabileceğini söyledi.

Vali Bilmez, “Ancak olaya duygusal bakmamak gerekir. Bilimsel yönüyle de beton yollar ele alınmalıdır. Buradan da arkadaşlar en azından deneme imkânı olanlar dener. Bu zamanla inşallah yayılır. Sektörün dışa bağımlılığını azaltmak ve çimento sanayisine daha çok alan açma boyutuyla da olaya bakıldığında bu çalışma son derece önemlidir. Bugün burada talebimiz üzerine bu seminer yapılıyor. Arkadaşlarımız da sorular yönelterek daha çok bilgi sahibi olacaklar” diye konuştu.
 


Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere, Edremit Kaymakamı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Muhammed Fuat Türkman, Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, Saray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Halis Aydın, Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erkan Savar, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Asım Solak, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çelik, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Van Su ve Kanalizasyon Genel Müdürü (VASKİ) Ülker Cem kaplan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, Başkan Danışmanı Doç. Dr.  Mucip Tapan ile ilgili daire başkanları katıldı.
 


van haber, van gazetesi, sondakika van, van merkezi, van valisi, van toplantıları, van flaş haberler, wan gazetesi, wan haber, wan haberleri, van haberleri, beton asfalt, 
VAN GAZETESİ
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum